[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » В Нехворощі » Про Нехворощу » Що потрібно зробити для того, щоб село стало краще?
Що потрібно зробити для того, щоб село стало краще?
sputnicaДата: Понеділок, 16.05.2011, 08:19 | Сообщение # 16
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Та все ж .... потрібні зміни
 
initioДата: П`ятниця, 30.03.2012, 20:00 | Сообщение # 17
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 173
Репутація: 8
Статус: Offline
Хлопці та дівчата, нехворощане!
Нехворощу треба відновлювати в будь якому разі! Адже у 1920х роках населення там було більше 10 тисяч!!!
Потрібно створити при сільраді ініціативну групу з активних нехворощан з цього питання!
потім розробити проект та план з розбудови села, який представити на розгляд в Новосанжарську раду та в Полтаву, а ще одну копію і в Київ!
Куди повинні входити наступні пункти:

Треба ставити памятник Шевченку!
Памятник нехворощанським козакам, котрі гинули за віру та народ України!
Відкривати краєзнавчий музей!
Робити куточок народної творчості для зеленого туризму з архітектурою та предметами побуту тих часів!
Відкривати шинок або корчму з старовинними українськими народними стравами!
Міні-готель для туристів та гостей Нехворощі!

Ідей можу ще підкинути дуже багато - головне не просто сотрясати повітря - а щось робити хоча б з малого!
Я чим зможу допоможу!
Книгу про Нехворощу обіцяю закінчити і видати!
Потрібно шукати спонсорів! скидатись самим! Звернутись до Американської та Канадської діаспори - вони допоможуть точно!!!
УСПІХІВ ВСІМ НАМ У ВЕЛИКІЙ СПРАВІ ПО ВІДРОДЖЕННЮ СЛАВНОГО КОЗАЧОГО МІСТЕЧКА НЕХВОРОЩІ!!!
 
sputnicaДата: П`ятниця, 30.03.2012, 20:11 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
У нас в школі є ціла галерея вишитих картин, предмети повскденного вжитку.
 
initioДата: Субота, 31.03.2012, 13:50 | Сообщение # 19
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 173
Репутація: 8
Статус: Offline
Ну це лише одна кімната!
А потрібно такий який музей існував у 1960-90х роках - цілий будинок з експонатами не тільки речей побуту, а й козацького одягу, зброї, мініатюр архитектури тощо.
Все це було - мої родичі памятають - але десь зникло, чи розкрадено було чи вивезено в Нові Санжари чи в Полтаву???
Щоб туристи могли зайти за певну платню подивитися залишити свої відгуки, розповісти своїм друзям та знайомим - приїдуть вони й з собою візьмуть іще людей - для Нехворощі це реклама та й вид заробітку!
Потрібна гарно налагоджена інфраструктура туризму та відпочинку - тоді приходитиме в село капітал - бізнесмени будуть зацікавлені розміщати тут свої магазини та інші заклади, будуватимуться дома тощо.
А поки Нехворощею ніхто не цікавиться - і будуть тут панувати ще й досі різні "приїзжі поляки" такі як наприклад Дубовичі!!! (якщо вам цікаво можу багато цікавого про них розказати - думаю ви знаєте, що вони не місцеві, а переїхали сюди із Західної України ) а наші місцеві з роду в рід козаки-словяни так і ходитимуть у злиднях....

вибачте якщо когось ображаю, але це все правда - маю певні документи на руках - і просто прикро коли бачу як корінні нехворощани спиваються та жебракують, адже вони справді заслуговують на краще!!!
 
sputnicaДата: Субота, 31.03.2012, 18:07 | Сообщение # 20
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Я пам"ятаю музей, він був біля швейного, я ще тоді зовсім маленька була))).А потім закрили, де все звідти поділось не знаю, самі ж нехворощани будівлю розікрали(((...зараз і циглинки не залишилось((( Вас би до влади в нашому селі. У вас такі грандіозні ідеї і я згодна з вами на всі 150%.
 
initioДата: Неділя, 01.04.2012, 18:32 | Сообщение # 21
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 173
Репутація: 8
Статус: Offline
Ну звичайно - в мені ж нехворощанська кров тече!!!
Ніхто крім нас цим цікавитись не буде і чужим до цього не буде діла!
Все лише в наших руках!


Повідомлення відредагував initio - Неділя, 01.04.2012, 18:33
 
Форум » В Нехворощі » Про Нехворощу » Що потрібно зробити для того, щоб село стало краще?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Нехвороща © 2008-2024