[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Admin  
Форум » Форум » Звернення користувачів до адмінінстрації » Реклама на сайті (Пропозиція що-до реклами)
Реклама на сайті
OlegДата: Середа, 09.03.2011, 16:40 | Сообщение # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Заранні оговорюся, що все сказане - це моє особисте бачення.

Щоб не захламляти чату, вирішив створити окрему тему.
Дійсно (на мою думку), шмя, чи як там його(її), в чомусь має рацію - перевантажений рекламою сайт не викликає ніякої прихильності у відвідувачів.

Тому, така пропозиція - піти перевіреним шляхом успішних проектів різноманітних сайтів: відмовитися від усіх цих безкорисних (як заявляв Admin) рекламних банерів, які не приносять ніякої користі, а лише захламляють сайт, - а залишити 1 чи 2 і просто, попросити відвідувачів інколи клікати на ці банери, щоб реклама зараховувалася, і якісь там бонуси капали на рахунок.
Цих бонусів, зазвичай, вистачає щоб і за елементарний хостинг заплатити, і за аренду доменного імені.
Це нормальна практика, і вона, судячи з успішних проектів інших сайтів, працює.

Повторюся, це лише моє бачення картини.
Хоча, звісно, кількість відвідувачів сайту теж має значення. Якщо на сайті 2 відвідувачі в місяць, то така "схема" не прокатить biggrin
Статистика відвідування сайту є?

Повідомлення відредагував Oleg - Середа, 09.03.2011, 17:00
 
AdminДата: Середа, 09.03.2011, 17:43 | Сообщение # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Значить так:

Зменшив кількість банерів в блоці "друзі сайту"... Тобто дружбу з половиною сайтів розірвано.

Прибрав внизу в блоці "реклама" останній банер "Украинской баннерной сети".

Іншу рекламу з цього блоку я прибирати не збираюсь, вона приносить хоч якусь "копійку". Також ця реклама (від google) стоїть ще внизу сайту і під кожною новиною чи статтею(між статтею і коментарем). А якщо це ЯКОСЬ комусь ЗАВАЖАЄ, та ви чимось не задоволені, то вибачте мене... Ідіть звідси, шукайте собі сайт по душі.

Все інше, це реклама хостингу. Щоб її прибрати, потрібно платити 30 грн на місяць. Ну раз таке почалося, то буду платити.

Quote (Oleg)
Статистика відвідування сайту є?

Звичайно. Справа, внизу.

Quote (Oleg)
Якщо на сайті 2 відвідувачі в місяць

На сайті 100 відвідувачів в день.


Админ спит - значит, система работает!
 
OlegДата: Четвер, 10.03.2011, 09:30 | Сообщение # 3
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Admin)
якщо це ЯКОСЬ комусь ЗАВАЖАЄ, та ви чимось не задоволені,

Насправді, не те, щоб заважає, але якось неприємно. І не одному мені. Це вже не перший пост і не перша тема про рекламу.

Quote (Admin)
Ідіть звідси, шукайте собі сайт по душі.

Я лише запропонував реальну схему, як можна вчинити, щоб і вовки ситі, і вівці цілі.
З таким відношенням, взагалі незрозуміло, навіщо зроблено розділ "Ваші пропозиції та побажання"

Додано (10.03.2011, 09:30)
---------------------------------------------
в середньому 1 унікальний перехід на посилання коштує 3-6 центів.
Якщо у сайта 100 унікальних відвідувачів що-дня, то це 3-6 доларів в день.
Вистачить з головою і на нормальний хостинг і собі заробити залишеться.
Просто потрібно правильно до цього підійти.

Але, так бачу, це нікому не цікаво.

 
AdminДата: Четвер, 10.03.2011, 11:18 | Сообщение # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Oleg)
З таким відношенням, взагалі незрозуміло, навіщо зроблено розділ "Ваші пропозиції та побажання"

Вибачте, "нагоріло". Особливо "напрягло" оте анонімне "шмя". Якому "соромно за Нехворощу, що у неї такий сайт..." Та вибачте мене, сайт неофіційний (відображає лише суб’єктивну точку зору автора). Соромно за нехворощу, нехай створює свій, домовляється з владою, створює офіційний сайт і займається ним. Навіщо так говорити? Я вкладав в сайт немало часу і грошей. Мені дуже неприємно це чути. Якби це були нормальні пропозиції, то такого б не було.

Quote (Oleg)
Насправді, не те, щоб заважає, але якось неприємно.

Я не знаю чому вам так неприємно, як на мене, то така реклама якось аж прикрашає сайт. Нормально собі висить нікому не мішає.

Quote (Oleg)
в середньому 1 унікальний перехід на посилання коштує 3-6 центів. Якщо у сайта 100 унікальних відвідувачів що-дня, то це 3-6 доларів в день. Вистачить з головою і на нормальний хостинг і собі заробити залишеться.

В що хочете сказати що всі 100 будут клікати по рекламі? Самостійно, від сили клікає один із 100. Просити людей щоб клікали, я не буду, це знижує гідність сайту. У мене зараз своя схема з приводу реклами, над якою я зараз працюю. І якщо все вдасться, то сайт заживе нормально.


Админ спит - значит, система работает!
 
OlegДата: Четвер, 10.03.2011, 13:09 | Сообщение # 5
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку гідність сайту знижує, як раз переобтяження рекламою.
А фраза "Допоможіть проекту - клікніть на банер" - нічим не позорна і є нормальною практикою.
Мало того, люди, які розуміють, що хостинг не безкоштовний, що за доменне ім"я треба платити та і просто, подякувати автору, що зібрав всих разом... про що це я?
Ага, люди, кажу, досить охоче на банер клікають. Це дрібниці - натиснути на банер, і закрити вікно, яке з"явиться.

Ну, це все ІМХО.
На еталон не претендую.

 
AdminДата: Четвер, 10.03.2011, 17:21 | Сообщение # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Oleg)
На мою думку гідність сайту знижує, як раз переобтяження рекламою.

Ну де те переобтяження? Я знаю що напрягає, так це саме реклама хостингу, НЕ МОЯ ВОНА, Я ТУТ НІДОЧОГО. Але тепер це вже справа часу.

Quote (Oleg)
А фраза "Допоможіть проекту - клікніть на банер" - нічим не позорна і є нормальною практикою.

Та взагалі, це заборонено, за це дуже просто банять. І більше туди сайт не приймають.

Ще раз повторююсь, з приводу реклами яку я залишив, свою (вона нікому не заважа і не переобтяжує сайт), у мене своя схема, щоб отримати трохи копійок.

Рекламу хостингу на днях приберу.


Админ спит - значит, система работает!
 
sputnicaДата: Четвер, 10.03.2011, 23:57 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Шановні користувачі , невже вам неприємно ,що у такого "шикарного" села є сайт? Погоджуюсь , що неприємно , коли вилазить ота реклама... так а що зараз у нас в країні безкоштовне? Ви б не звинувачували Адміна і не нападали на нього , а краще б спонсорів найшли чи щось в цьому роді , а базікати кожен вміє. Сайт працює, не стоїть без діла.Цього мало ВАМ?

Повідомлення відредагував sputnica - П`ятниця, 11.03.2011, 00:48
 
administratorДата: П`ятниця, 11.03.2011, 09:42 | Сообщение # 8
Сержант
Група: Заблоковані
Повідомлень: 33
Репутація: -2
Статус: Offline
Мені вона незаважає я просто нажму на хрестик на рекламі і всьо а хто нехоче нажимати хрестик то я дам інструкцію як прибрати в опері щоб вона невилазила зараз загрузю.

sanzhary.clan.su
 
OlegДата: П`ятниця, 11.03.2011, 12:59 | Сообщение # 9
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
sputnica, я не звинувачував admin-а, а лише запропонував йому альтернативу безкоштовним сайтам ucoz - платний хостинг.
але у нього (admin-а), схоже свої погляди на це питання.
Це така справа - я не наполягаю. Можливо, так буде й краще.
 
B@CbOKДата: П`ятниця, 11.03.2011, 15:36 | Сообщение # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 2
Статус: Offline
Admin, можеш просто поставити скрипт який автоматично буде закривати рекламу smile
я знаю пару сайтів де він стоїть і не_банять за це


Заходьте на www.softzona.com.ua регайтесь качайти програми, музику, ігри, все для фотошопа) БЕЗКОШТОВНО! (раді бачити нових користувачів) також відкрито набір у команду сайту поспішайте :)
 
AdminДата: П`ятниця, 11.03.2011, 15:48 | Сообщение # 11
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (softzona)
Admin, можеш просто поставити скрипт який автоматично буде закривати рекламу я знаю пару сайтів де він стоїть і не_банять за це

Це ризик втратити сайт, і не малий ризик.


Админ спит - значит, система работает!
 
administratorДата: П`ятниця, 11.03.2011, 19:09 | Сообщение # 12
Сержант
Група: Заблоковані
Повідомлень: 33
Репутація: -2
Статус: Offline
Та ні я непро скріпт що за нього сайт видаляють просто в опері заходиш настройки і видаляєш код і опера той код незагружатиме.

sanzhary.clan.su
 
AdminДата: П`ятниця, 11.03.2011, 19:33 | Сообщение # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (administrator)
Та ні я непро скріпт що за нього сайт видаляють просто в опері заходиш настройки і видаляєш код і опера той код незагружатиме.

Я зрозумів про який ти скріпт. Тільки це що ти пропонуєш, треба щоб налаштував кожен користувач окремо. А є люди що не дуже "шарять" в такому ділі. Ти будеш виїздити до всіх і налаштовувати? biggrin

Все, закінчили балачку про скріпти, завтра я оплачу хостинг і реклами не буде.


Админ спит - значит, система работает!
 
sputnicaДата: Субота, 12.03.2011, 14:47 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Oleg, я не говорила , що ви особисто звинувачували Адміна
 
AdminДата: Субота, 12.03.2011, 22:48 | Сообщение # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Хостинг оплачено. Реклами більше немає.

Админ спит - значит, система работает!
 
Форум » Форум » Звернення користувачів до адмінінстрації » Реклама на сайті (Пропозиція що-до реклами)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Нехвороща © 2008-2024