[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Здоров'я » Нетрадиційна медицина
Нетрадиційна медицина
AdminДата: Четвер, 24.02.2011, 20:42 | Сообщение # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Як ви відноситесь до народної, нетрадиційної медицини? До яких методів лікування ви більше схиляєтесь? Чи доводилось вам лікуватися методами нетрадиційної медицини і яким був результат цього лікування? Спілкуємость на тему "Нетрадиційна медицина" wink

Админ спит - значит, система работает!
 
sputnicaДата: Субота, 12.03.2011, 14:15 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Хорошо ставлюся, інколи може вона і є єдиним способом вихворіти
 
КостянаяДата: П`ятниця, 25.03.2011, 14:40 | Сообщение # 3
Подполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну, вообще-то, даже трудно сделать разограничение между современной украинской традиционной медициной и нетрадиционной) Врачи, входя в положение населения, стараются прописывать копеечные средства, вроде травяных сборов и отваров, а это, по существу, и есть то, что подразумевают под "нетаблеточной" медициной.
Хотя это понятие многогранное, сюда же часто и шарлатанов записывают. Что печально, ибо народ сир, но мудр, как сказал классик.


Звезды - невод, рыбы - мы, боги - призраки у тьмы.
 
initioДата: Середа, 28.03.2012, 12:04 | Сообщение # 4
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 173
Репутація: 8
Статус: Offline
Нетрадиційна медицина - це дуже класно, природно та корисно однозначно!
Нехвороща дуже багата на так званих бабок-цілительниць, котрі несуть свої знання з глибини віків.
Мене самого в дитинстві водили до таких бабок-шептух!
Цікаво чи ще залишились вони в Нехворощі?
В будь якому разі - це безпечніше, приємніше та дешевше ніж лікування у традиційних лікарів пігулками, уколами та промивкою мозгів (адже якщо йдеш до лікаря здоровим - обовязково вийдеш хворим бо щось знайдуть та й довго потому думатимеш- а чи взагалі житимеш далі?).
А скільки рецептів з природних рослин, що лікують тіло й душу, ще й моя бабуся розповідала.
Точно одне - треба бути ближче до землі, природи та свого єстєства, адже це наше коріння... .
 
AdminДата: Четвер, 29.03.2012, 12:50 | Сообщение # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (initio)
Цікаво чи ще залишились вони в Нехворощі?

Якщо й залишилось - то дуже мало. Знаю точно, що у нас не має таких відомих, щоб до них їздили там з різних населених пунктів. Років 5 назад мені одна бабка від бородавок шептала, царство небесне, не далеко від нас жила. Бородавки були в мене довго, а от після шептання, не помітив коли і зникли. Мені здається, що ось такі мало відомі, прості бабки, найкраще і допомагають, а не ті про цілителі про яких ходять слухи по всій Україні...


Админ спит - значит, система работает!
 
sputnicaДата: Четвер, 29.03.2012, 21:56 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Пам"ятаю покійну бабку Раїсу (вона моя родичка), так до неї багато людей їздило, допомагала.А зараз навіть і не знаю.
 
MargoДата: Вівторок, 22.01.2013, 01:33 | Сообщение # 7
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А хтось лікував остеохондроз нетрадиційними методами? Допоможіть будь-ласка, бо мене вже замучив(((
 
Olia94Дата: Четвер, 21.07.2016, 15:40 | Сообщение # 8
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довіряю тільки професійній косметиці, а всяким кремам від бабок-бормотух користі точно не буде... Боліли ноги, помазала кремом https://myoriginal.com.ua/product/grace-cole-finest-relaxation-rose/ Тепер і ноги краще почуваються і запах такий противний пропав, я задоволена!
 
kristinka10Дата: Середа, 27.06.2018, 11:35 | Сообщение # 9
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
лучше традиционная медицина
 
janebispingДата: П`ятниця, 21.10.2022, 16:00 | Сообщение # 10
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кстати традиционная медицина расширяется вот недавно посетил Центр детоксикации Перезагрузка где помогут решить проблемы с алкоголизмом и проблемой с наркотическими веществами. Если Вы столкнулись с любой из этих проблем, то наверняка в клинике Вам смогут помочь.

https://rb.kiev.ua/lechenie-narkomanii/
 
Форум » Різне » Здоров'я » Нетрадиційна медицина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Нехвороща © 2008-2024