[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Донечки та синочки » Про ранній розвиток дитини (цікавить ваша думка)
Про ранній розвиток дитини
КостянаяДата: Субота, 26.03.2011, 08:17 | Сообщение # 1
Подполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 2
Статус: Offline
Зараз дуже популярні, я б сказала - модні, різноманітні методики раннього розвитку здібностей дитини. З одного боку, це, здавалося б, добра справа. Хто рано встає - тому Бог дає, і таке інше. А з іншого боку, як казав класик російської літератури, "блажен, кто смолоду был молод, блажен, кто вовремя созрел". Чи треба лишати дитину власне дитинства, в намаганні втиснути в її голівку якомога більше знання? Якось я читала статтю однієї пані, яка зізнавалася, що музикальна школа і заняття в ній на все життя відбили в неї любов до музики. Бо дитині хочеться бавитись та грати, а не вивчати нотний стан і сдавати заліки по сольфєджіо. И це ще ми беремо досить дорослу дитину, років 6-7. А як щодо немовлят? Трохи не з нарождення нині модно вивчати іноземні мови (я не про російську, а про англійську, французьку тощо). Дуже захопила багатьох батьків книга одного японського дослідника, ім"я зараз не пригадаю, книга зветься - "Після трьох років вже пізно", я читала її під час вагітності. Там стверждується, що, якщо в перші три роки життя, коли дитині все дається дуже легко і просто, не водити дитину, скажімо, на скрипку або математику, то в наступному дитина буде...звичайною. Нічого особливого, не геній, не талант. Проста собі людина. Щось мені ця думка не подобається, не знаю, як вам. А що поганого в тому, щоб бути простою людиною? Не всім же бути геніями. Хтось повинен і просто жити.
А ви як вважаєте?


Звезды - невод, рыбы - мы, боги - призраки у тьмы.
 
sputnicaДата: Неділя, 27.03.2011, 00:16 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
А я буду з 3х років навчати свою донечку англійській мові))).вважаю, що на майбутнє це хороша перспектива. А чи згодиться воно їй по життю-то її уже справа.
 
КостянаяДата: Неділя, 27.03.2011, 00:22 | Сообщение # 3
Подполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 2
Статус: Offline
Очень патриотично)

Звезды - невод, рыбы - мы, боги - призраки у тьмы.
 
sputnicaДата: Вівторок, 14.06.2011, 23:22 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Річ тут не в патріотзмі, шановна
Quote (Костяная)
Костяная
!!Для своїх дітей хочеться найкращого.
 
AdminДата: Середа, 15.06.2011, 00:33 | Сообщение # 5
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
sputnica, А Англійська мова це "найкраще"?

Админ спит - значит, система работает!
 
sputnicaДата: Середа, 15.06.2011, 13:53 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
це лише частинка того "найкращого", що мати хоче для своєї дитини...
 
AdminДата: Середа, 15.06.2011, 15:14 | Сообщение # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
sputnica, Англійська мова, це звичайно, круто, якщо є така можливість-навчайте, але це не головне.

Админ спит - значит, система работает!
 
sputnicaДата: Четвер, 16.06.2011, 22:54 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Я це і хотіла сказати...
 
Форум » Різне » Донечки та синочки » Про ранній розвиток дитини (цікавить ваша думка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Нехвороща © 2008-2024