Меню сайту
Категорії каталога
Корисне в інтернеті [13]
Талановиті люди села [4]
Анегдоти [6]
SMS для любимых [3]
Афоризми, вислови... [3]
Історії з життя [3]
ICQ - Приколи [2]
Новогодние SMS [3]
Прикольные SMS [3]
Тосты [5]
Поздравления [9]
Корисне, цікаве, секрети для "Вконтакте.Ру" [8]
Гумор "Вконтакте.Ру" [1]
Зроби сам | Саморобки - Все своїми руками [35]
Сусідні села [11]
Нетрадиційна, народна медицина. [57]
Освіта = Реферати = Тести = Корисне для навчання [9]
Заробіток в інтернеті. Як заробити гроші в інтернеті? [20]
Фото приколи [4]
Перша медична допомога [2]
Міні-чат
300
Наше опитування
Нехворощі потрібен сайт?
Всього відповідей: 287
FM-Радіо
Онлайн радио
Орфографія
Система Orphus
Випадковий анекдот
Реклама

Лікування абсцесу народними засобами.
Абсцес - це обмежена порожнина в будь-якій частині тіла, яка містить гній. Абсцес розвивається зазвичай як ускладнення гострих хірургічних захворювань у пізно оперованих і неоперованих, наприклад, ускладнення гострого апендициту, абсцес легені, гангрена легені - гнійне (гнильне) розплавлення легені з утворенням порожнини та ін Хвороба розвивається при попаданні в організм гноєтворних мікробів (стафілококів, стрептококів ). Мікроби викликають у тканинах гнійне запалення.

(Симптоми і течія досить різноманітні. Ознаки поверхнево розташованого абсцесу - біль, що підсилюється при дотику і тиску, припухлість і напруга тканини, почервоніння шкіри, місцеве, а інколи і загальне підвищення температури. При глибоких і розташованих у внутрішніх органах абсцесах місцевих симптомів виявити не вдається . Діагноз ставлять на підставі загальної клінічної картини захворювання, зміни картини крові, рентгеноскопії, рентгенографії).
Рецепти народної медицини
застосовуються при абсцесі:

1. Траву звіробою звичайного у вигляді настоянки або звіробійного масла використовують зовнішньо для втирання при лікуванні абсцесів, флегмон, інфікованих ран і т.п. захворювань.
Настій: 25%-ний на 70 °-ном спирті.
Масло: 25%-ве на соняшниковій олії, для втирання.

2. Коріння істода сибірського у вигляді настою п'ють при застарілому бронхіті, бронхіальній астмі, абсцесах у легенях і ін захворюваннях. Дія різних істод визначається в основному сапонінами, які посилюють секрецію бронхіальних залоз і сприяють відкашлюванню мокротиння.
Настій: чайну ложку коренів настоюють 4 години в склянці холодної кип'яченої води і п'ють по півсклянки настою 3-4 рази на день до їди.

3. Скипидар модрини сибірської у вигляді інгаляцій використовують при бронхіті, абсцесах, гангрени легень і катарі верхніх дихальних шляхів (іноді в суміші з медом: вода, мед і скипидар), суміш по концентрації довільна. Гарячий пар від цієї суміші вдихають по 15-20 хвилин 2-3 рази на день і на ніч.

4. Мед (більш темного кольору) показаний при абсцесах та інших захворюваннях дихальних шляхів. Приблизний прийом меду: по 60 г 3 рази на день за годину до їжі і 60 г на ніч. У хворих при прийомі меду з'являється, апетит, швидко збільшується, вага, а кількість мокроти різко зменшується.

5. При гострих гнійниках (абсцесі) в легенях використовують гарячий, згущений настій з перетерті цибулі або часнику для вдихання парів (інгаляційний спосіб) фітонцидів з них.
Настій з концентрації довільний і у великому обсязі.
Хворого кладуть на кушетку або ліжко, загортають з головою теплою ковдрою обличчям вниз, підносять до обличчя каструлю з парним настоєм і змушують його дихати 10-15 хвилин цим парою. Такі процедури справляють в теплій кімнаті 2-3 рази на день і на ніч, протягом 30 днів. Після нетривалої перерви при необхідності курс лікування можна повторити.

6. Нирки (рідше кору молодих гілок) осики звичайної у вигляді відвару або настойки п'ють при абсцесах у внутрішніх органах, гастритах, циститах та багато інших. ін захворюваннях.
Відвар: 90 г бруньок або кори варять у 7 склянках води до тих пір; поки не залишиться 600 мл рідини. Фільтрують, додають за смаком мед і п'ють склянками теплий відвар 3-4 рази на день до їди.
Настоянка: 10%-ная спиртова, п'ють по 20-40 крапель 3-4 рази на день до їди.

7. Свежеістолченние листя подорожника (будь-якого виду) використовують зовнішньо у вигляді пов'язок при абсцесах, інфікованих ранах і виразках.

8. Прополисная мазь використовують зовнішньо при абсцесах, найрізноманітніших ранах, опіках, обмороженнях і довго не гояться виразках.
Мазь: в емальованому посуді розплавляють 100 г тваринного несолоного жиру, доводять до кипіння, потім охолоджують до 60-80 ° С, додають 10 г подрібненого, очищеного прополісу і при постійному помішуванні охолоджують. Отриману суміш фільтрують через марлевий фільтр. Остившая мазь придатна до застосування.

9. Коріння і кореневища синюхи блакитної у вигляді екстракту (відвар, згущений до половини, або значної густоти) приймають всередину при абсцесах у легенях, туберкульозі, крупозної пневмонії та інших захворюваннях легенів.
Відвар: 8 - 10 г кореневищ варять у склянці води до тих пір, поки не згущуватиметься до половини. Приймають екстракт з медом за смаком по чайній ложці 3-5 разів на день за годину до їжі.

10. Траву сухоцвіту болотної у вигляді 10%-ної настоянки на спирті п'ють при каверзне туберкульозі і абсцесах у легенях.
Настоянка: 10 г трави настоюють 7-10 днів в 100 мл 70 °-ного спирту і п'ють по пів чайної ложки настоянки 3-4 рази на день за годину до їжі.

11. Сік із зелених плодів огірка скаженого застосовується зовнішньо для легкого втирання на хворе місце при абсцесах, ревматизмі, геморої; хронічному нежитю, синуситі і т.д., але з великою обережністю! Сильна отрута!

12. Трави хвоща польового - 3 ст. ложки, травм вересу -3 ст. ложки, трави золотушника - г 4 ст. ложки.
Настій або відвар: 1 ст. ложку збору наполягають 1 -2 години у склянці окропу або варять 15 хвилин. Теплий настій йди відвар використовують для компресів при труднозаживающих ранах і абсцесах.

13. При абсцесах в ротовій порожнині та горлі, іноді з парадонтозом, розпушенням, болях у яснах і зубах, коли багато рекомендації випробувано і бажають мати кращу. Одна з кращих рекомендацій - уринотерапия. Терапія досить швидко результативна за умови, що хворий до повного свого видужання буде харчуватися вегетаріанською їжею (їжею рослинного походження) з мінімальної її термообробкою чи випивати регулярно по 2/3-1 склянці 3-4 рази на день до їди своєї сечі і багаторазово протягом 5-10 хвилин полоскати рот своєю сечею.
У випадку, якщо хворому смак його сечі неприємний, в неї допускається додати для смаку трохи прополисной настоянки або меду і використовувати цю суміш у повному обсязі, як рекомендовано вище.
Категорія: Нетрадиційна, народна медицина. | Додав: Genna (29.12.2010)
Переглядів: 1139 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Випадкове фото

Останнє на форумі...
Нехвороща: Розклад руху автобусів
Автор: Admin
Форум: Про Нехворощу
Дата: 15.01.2023
Ответов: 2
Незабаром вибори сільського голови....
Автор: sputnica
Форум: Про Нехворощу
Дата: 21.11.2022
Ответов: 6
Трава Нехворощ, що ж це за рослина така?
Автор: Admin
Форум: Про Нехворощу
Дата: 21.11.2022
Ответов: 10
Нетрадиційна медицина
Автор: Admin
Форум: Здоров'я
Дата: 21.10.2022
Ответов: 9
КОСТЯНЕЦЬКИЙ
Автор: initio
Форум: Родоводи нехворощан
Дата: 27.03.2021
Ответов: 9
Погода на сьогодні:

Курси валют
Друзі сайту
Наша кнопка:
Сайт села Нехвороща. Реферати, софт, розваги.

Код кнопки:


Крамниця-А Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Український козацький портал Личкове. Неофіційний сайт села. Історія, сучасність, фото


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нехвороща © 2008-2025
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.