Алкоголізм. Визначення цієї хвороби, яке задовольнило б і медиків, і астрологів, ще не вироблено. Існують різні судження про те, за якими характерними ознаками можна назвати людину алкоголіком. Раніше коливань з цього питання не було. Якщо людина іноді напивався, його називали п'яницею, і не існувало жодних відмінних рис, які робили його, гірше або краще. Для наших цілей ми обмежимося загальноприйнятою думкою, що алкоголік - це людина, яка періодично напивається до такого ступеня, що не здатний до нормальної діяльності і ризикує потрапити в неприємний інцидент. (Алкоголізм - психічне захворювання, викликане тривалим отруєнням організму алкоголем і, як наслідок, токсичним ураженням головного мозку та внутрішніх органів. Він характеризується залежністю стану від споживання алкоголю, прагненням полегшити його повторними прийомами, втратою самоконтролю, алкогольними змінами особистості).
Рецепти народної медицини застосовуються при алкоголізмі:
1. Золототисячник - 1 частина; полин гіркий (трава) - 1 частина; чебрець - 1 частина. 15 гр. суміші на 200 гр. окропу. Настояти укутавши 2 години, процідити. Приймати по одній столовій ложці 4 рази при алкоголізмі.
2. Клоп лісовий, зелений (водиться на малині). Клоп видає різкий, неприємний запах. Спіймати кілька клопів, наполягти на горілці. Дають пити людині, яка страждає на алкоголізм. Це викликає у нього відразу до алкоголю. Хворому про це не говорити.
3. Скипидар терпентинова дерева рекомендують приймати усередину при алкоголізмі, починаючи з 5 крапель на ст. ложку або 1 / 4 склянки рідини (вода, молоко), поступово додаючи до 30 крапель, а потім поступово зменшуючи цю кількість до нуля.
4. Народна медицина вважає, що пристрасне бажання пити (пристрасть до спиртного) пов'язане з нестачею калію в організмі. Будучи прекрасним джерелом його, мед значно зменшує сильну спрагу до спиртного і успішно виконує процес протверезіння.
5. Трави чебрецю повзучого - 4 частини, трави полину гіркого - 1 частина, трави золототисячника - 1 частина. Збір у вигляді настою п'ють при тязі в алкоголю. Настій: ст. ложку збору настоюють 1-2 години в ст. окропу і п'ють по 1-2 ст. ложки настою 3-4 рази на день до їжі протягом 2-3 місяців.
6. Алкоголізм можна вилікувати взявши 1 частина полину і 4 частини чебрецю, подрібнити. 1 чайну ложку залити склянкою окропу, настояти 10 хвилин, процідити. Приймати по 1 столовій ложці перед їжею. Курс лікування 2-3 місяці.
7. Корінь копитника європейського у вигляді настою або відвару використовують як протиалкогольне засіб, змішуючи відвар його з горілкою для того, щоб викликати огиду до спиртних напоїв, але хворий про це не повинен знати. Застосування: 5 г кореня варять 5-10 хвилин у склянці води, після охолодження відвару непомітно вливають в стакан горілки і дають хворому. Така суміш викликає блювоту і сильну відразу до алкоголю.
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.