Анемія (Недокрів'я) - це стан організму, при якому різко скорочується кількість червоних тілець і червоного барвника в крові. Це захворювання викликається або втратою крові внаслідок геморою, або розладом функції кісткового мозку (як результат травми або хвороби), де виробляються червоні кров'яні клітини. (Причинами зменшення кількості еритроцитів і гемоглобіну в крові можуть бути крововтрати, нестача в організмі заліза, вітаміну В12 і фолієвої кислоти, передчасне і прискорене руйнування еритроцитів у кровоносній pуcлe або клітинах селезінки і лімфатичних вузлів, підвищена чутливість до деяких лікарських речовин та ін Прояви анемії залежать від її вираженості та характеру основного захворювання. Зазвичай спостерігаються слабкість, стомлюваність, задишка при фізичному напруженні, запаморочення, блідість шкіри і видимих слизових оболонок, серцебиття, тахікардія). Рецепти народної медицини застосовуються при анемії:
1. Натерти на тертці окремо моркву, буряк, редьку. Віджати сік від коренеплодів, злити в темний бутель в рівних кількостях. Бутель обмазати тестом, але так, щоб він не був щільно закупорений і рідина могла випаруватися з неї. Поставити бутель в духовку на 3 години томління, на малий газ. Приймати по одній столовій ложці 3 рази на день до їди. Курс лікування 3 місяці. Це радикальний засіб від недокрів'я.
2. Взяти 400 гр. свинячого, нутряного, несолоного жиру, 6 великих антоновських зелених яблук. Яблука дрібно нарізати і покласти в сало. Добре перемішати і поставити в духовку для томління, на невеликий вогонь. Поки сало нудиться, зробити наступне: взяти 12 яєчних жовтків і розтерти їх до білого зі склянкою цукрового піску. Туди ж натерти на дрібній тертці 400 гр. шоколаду (4 плитки вищих сортів). Коли сало з яблуками перетопиться добре перемішати, дати суміші остигнути. Отриманий продукт намазати на хліб приймати 3-4 рази на день з кожною їжею і обов'язково запивати теплим, майже гарячим молоком. Дія хороше. Людина позбувається від недокрів'я, туберкульозу та багато інших. ін захворювань, помітно додає у вазі, поліпшується самопочуття, зміцнюються легені, проходить виснаження.
3. Звіробій - 3 столові ложки; кропива глуха - 2 столові ложки; глуха кропива квіти - 2 столові ложки; ожина, лист -2 столові ложки. Все подрібнити, добре змішати залити 3 склянками окропу. Настояти укутавши 3 години, процідити. Приймати по одній склянці 3 рази на день, гарячим. Застосовується при недокрів'ї.
4. Шипшина, плоди. 5 столових ложок подрібнених плодів на 1 літр води. Кип'ятити 10 хвилин. Укутати на ніч. Пити як чай у будь-який час доби з чим завгодно. Прекрасно очищає кровоносну систему, покращує обмін речовин. Настій багатий вітаміном "з" і застосовується при недокрів'ї, цинзі, хворобах нирок і сечового міхура, хворої печінки, як тонізуючий засіб.
5. Морква. Щодня вранці, натщесерце з'їдати 100 гр. тертої моркви зі сметаною або рослинним маслом. Застосовується при анемії.
6. Кавун використовується в дієтотерапії без обмеження при анемії, діабеті та ін захворюваннях.
7. Мед, краще темного кольору, є хорошим засобом проти анемії різних ступенів. Доведено, що чим темніше мед, тим він багатший мінеральними речовинами, посилюють його цілющі властивості. При цьому недугу призначають по 40-60 г меду 3-4 рази на день, краще до їди і в суміші з 1:2 козячим молоком.
8. Багато росіян знахарі дотримуються думки, що часник - кращий засіб від недокрів'я, проте не кожен може його їсти. Пропонується очистити 300 г часнику. Залити літром чистого спирту і настоювати 3 тижні. Доза: 20 крапель настоянки в полстакане молока 3 рази на день. Однак настоянка часнику вважається більш слабким засобом, ніж сам часник.
9. Настій плодів горобини вживають як полівітамінний засіб при виснаженні й недокрів'ї. 2 чайні ложки плодів залити 2 склянками окропу, настояти 1 годину, додати цукор за смаком і випити за 3-4 прийоми протягом дня.
10. Коли дозріють ядра ліщини, розмели їх і змішайте з медом. Цю суміш вживають при недокрів'ї.
11. При недокрів'ї (анемії) беруть в рівних кількостях лимона, кураги, волоських горіхів, родзинок, чорносливу, журавлини. Подрібнити, залити медом. На літрову банку суміші буде потрібно 200 г меду.
12. При недокрів'ї пити 1 / 2 склянки свіжого рисового відвару без солі перед їжею. На латинице
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.