Артрит - запалення зв'язок. За статистикою в США їм у тій чи іншій формі страждають 8 млн.чол. Фізичними причинами можуть бути інфекції, метаболічні або травні розлади, дегенерація тканин, нервові розлади, алергія, пухлини та хвороби кісток. Медики та науковці досі не знайшли засобів лікування ні ревматоїдного, ні дегенеративного артриту. (Ревматоїдний артрит - хронічне запальне захворювання з ураженням суглобів і прогресуючою їх деформацією, іноді зміною інших органів, наприклад, лімфатичних вузлів, селезінки, печінки, нирок та ін Частіше зустрічається у жінок. Важливий симптом - відчуття ранкової скутості в суглобах. Поступово у зв'язку з порушенням рухів виникає атрофія м'язів. Гнійний артрит - гнійне запалення суглоба при попаданні інфекції через кров, лімфу або з сусіднього вогнища. При цьому сильно болить запалений суглоб, підвищується температура).
Засоби народної медицини застосовуються при артриті:
1. Сік кропиви пекучої - 1 частина, мед натуральний - 1 частина; спирт 90-96% - 1 частина. Тільки що віджатий сік кропиви змішати зі спиртом. Додати туди мед. Всіх частин порівну. Добре розмішати. Поставити в холодильник вниз, настояти 2 тижні. Після цього приймати по 30 гр. тричі на день за 30 хвилин до їжі. Приймати 6 місяців, а при поліартриті пити поки не буде опадів в сечі і руху не будуть вільними і розкутими, зберігати в прохолодному місці. Цей настій застосовувати при ревматизмі, поліартриті, каменях у нирках та в сечовому міхурі.
2. Багно, трава - 2 частини; брусниця, лист - 1 частина; ялівець, ягоди - 1 частина; подорожник, лист - 2 частини, ромашка аптечна - 2 частини; череда, трава - 2 частини. Все подрібнити і добре змішати. 2 столові ложки збору на 500 гр. окропу, настояти укутавши 5-6 годин, процідити. Приймати по 1 / 2 склянки 3 рази на день перед їжею в теплому вигляді. Застосовується при обмінних поліартритах.
3. При ураженні всіх суглобів тіла артритами, артрозами, подагру і т.п. хворому слід приймати по 10 чайних ложечок яблучного оцту на склянку води 3-5 разів на день, краще до їди. Велика концентрація цієї суміші сприяє швидкому зціленню організму, і це хворий відчує на собі, якщо буде регулярно приймати його протягом 2-3-4 тижнів. Болі в суглобах зовсім припиняться, як і болі в задній частині шиї і потилиці. У випадку, якщо у хворого порушена слизова шлунка (гастрити, виразки) і така суміш викликає болю, то концентрацію суміші можна трохи знизити (до 5 чайних ложок на склянку води), але це трохи подовжить час одужання.
4. Стовчене насіння вишні і її плодоніжки у вигляді відвару п'ють при сечокислий діатез, захворюваннях суглобів (артриті, поліартриті, подагрі). Відвар: очищені від оболонки насіння в стовченому вигляді і плодоніжки їх 1:1. Ст. ложку цієї сировини варять 15-20 хвилин у склянці води, настоюють годину і п'ють по 2-3 ст. ложки відвару 3-5 разів на день до їди.
5. Траву фіалки триколірної у вигляді настою або чаю вживають при артриті, подагрі і суглобовому ревматизмі. Настій: 2 ст. ложки трави настоюють 1-2 години в 2 склянках окропу і п'ють по 1 / 2 склянки теплого настою 3-5 раз на день за 30 хвилин до їжі, або травичку заварюють як чай і п'ють з медом за смаком без суворої дозування. Малим дітям настій більше склянки на день давати не можна!
6. Кореневища пирію повзучого у вигляді настою п'ють як сечогінний і відновлюючу обмін речовин засіб, а також при артритах, поліартритах, подагрі та ревматизмі. Настій: 3 ст. ложки кореневищ настоюють 12 годин на літрі теплої кип'яченої води. Іноді фільтрують, додаючи за смаком мед і п'ють по 1/2-2/3 склянки теплого настою 3-5 раз на день за годину до їжі.
7. Баклажани приймають в їжу без обмеження як лікувальне харчування при артритах, подагрі та ін подібних захворюваннях.
8. Плоди свіжі, варені або мочені брусниці звичайної приймають усередину, а з листя готують настій і п'ють при поліартриті, подагрі і ін захворюваннях. Настій: ст. ложку листя настоюють 2 години з склянці окропу і п'ють по 1-2 ст. ложки настою 5-6 раз на день, краще до їди.
9. Траву остудника голого у вигляді настою приймають всередину при артритах, подагрі, ревматизмі і м'язових болях після важкої фізичної роботи. Настій: 30-50 г трави настоюють годину в літрі окропу і п'ють по 1 / 2 склянки теплого настою 3-4 рази на день, краще до їди.
10. Мед відцентровий (натуральний) при регулярному прийомі показаний при мн. захворюваннях, в тому числі і артриті. Можна з'їдати по 100-150 г меду в день, розділивши на 3 порції, з теплим молоком, чаєм або перевареною водою. На латинице
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.