Грижа. Розрив - поширене визначення цієї хвороби. Вона характеризується випинанням органу, зазвичай частини кишечнику, внаслідок розриву в черевній стінці. Грижа - це хвороба, при якій відбувається випадання внутрішніх органів з порожнини, де вони розташовані, через дефекти в стінці цієї порожнини. Часто зустрічаються черевні грижі, хоча різновидів їх багато. Засоби народної медицини застосовувані при грижі: 1. Траву черевичка червоного (велико-) у вигляді настою приймають всередину при дитячій грижі і головного болю. Настій: чайну ложку трави настоюють 1-2 години в склянці окропу і випивають за день ковтками, можна з медом за смаком.
2. Листя, жолуді і кору молодих гілок дуба звичайного у вигляді настоянки на червоному вині використовують зовнішньо як теплі компреси для лікування грижі. Настоянка: 20-30%-ная.
3. Траву і листя костяниці кам'яної у вигляді настою приймають при грижі, геморої та ін захворюваннях. Настій: ст. ложку листя настоюють 4 години в склянці окропу і випивають за день ковтками, можна з медом за смаком.
4. Траву перстачу гусячої у вигляді настою приймають всередину при туберкульозі легень, грижі і цинзі. Настій: ст. ложку трави настоюють 2 години в склянці окропу і п'ють по 1/4-1/3 склянки теплого настою 3-4 рази на день до їди. Найбільш результативно діє відвар з сім'янок на молоці: чайну ложку стовчених семянок кип'ятять 5 хвилин у склянці молока і в теплому вигляді випивають в 2 прийоми, краще натщесерце, можна з медом за смаком.
5. Траву перстачу сріблястою у вигляді настою приймають всередину при шлункових захворюваннях і грижі. Настій: ст. ложку трави настоюють 2 години в склянці окропу і п'ють по 1 / 4 склянки настою 4 рази на день або по 1 / 2 склянки теплого настою 3 рази на день до їди.
6. Траву нівянніка звичайного (ромашки луговий) у вигляді настою приймають всередину при грижі, застуді та ін захворюваннях. Настій: ст. ложку трави з квітковими кошиками настоюють 4 години в склянці окропу і приймають по 1-2 ст. ложки теплого настою 3-5 раз на день до їди.
7. Кору молодих гілок осики звичайної у вигляді відвару вживають при грижі, геморої, цинзі і ін захворюваннях. Відвар: ст. ложку кори кип'ятять годину в склянці окропу і п'ють по 1-2 ст. ложки відвару 3-5 разів на день до їди.
8. Траву проломника ниткоподібного у вигляді настою приймають всередину при грижі і серцевих захворюваннях. Настій: 2 ст. ложки трави настоюють 2 години в 2 склянках окропу і п'ють по 1 / 2 склянки теплого настою 3-4 рази на день до їди.
9. Траву таволги вязолістной у вигляді настою приймають всередину при болях, викликаних грижею, гемороєм і ін захворюваннях. Настій: чайну ложку трави настоюють 2 години в склянці окропу і п'ють по 1 / 4 склянки теплого настою 3-4 рази на день до їди.
10. Листя кропиви дводомної або пекучої у свіжому вигляді перетирають на сметанообразную масу на великий аркуш подорожника, капусти городньої або лопуха і прикладають як компрес на хворе місце при грижі.
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.