Меню сайту
Категорії каталога
Корисне в інтернеті [13]
Талановиті люди села [4]
Анегдоти [6]
SMS для любимых [3]
Афоризми, вислови... [3]
Історії з життя [3]
ICQ - Приколи [2]
Новогодние SMS [3]
Прикольные SMS [3]
Тосты [5]
Поздравления [9]
Корисне, цікаве, секрети для "Вконтакте.Ру" [8]
Гумор "Вконтакте.Ру" [1]
Зроби сам | Саморобки - Все своїми руками [35]
Сусідні села [11]
Нетрадиційна, народна медицина. [57]
Освіта = Реферати = Тести = Корисне для навчання [9]
Заробіток в інтернеті. Як заробити гроші в інтернеті? [20]
Фото приколи [4]
Перша медична допомога [2]
Міні-чат
300
Наше опитування
Яким браузером ви користуєтеся
Всього відповідей: 127
FM-Радіо
Онлайн радио
Орфографія
Система Orphus
Випадковий анекдот
Реклама

Лікування кон'юнктивіту народними засобами.
Кон'юнктивіт - запалення слизової оболонки у внутрішній поверхні очного століття. Зазвичай він викликається мікробами, що переходять через рушник, брудні руки і забруднені плавальні басейни.
(Кон'юнктивіт буває гонококовий, вірусним, діплобаціллярним, медикаментозним, гострим і хронічним. Причини і симптоми у всіх різні.
Гострий кон'юнктивіт - їм уражається спочатку один, але незабаром і друге око. Вранці склеюються повіки, значно кількість відокремлюваного, повіки набряклі, крововиливи під кон'юнктиву. Можливі ускладнення).
Рецепти народної медицини
застосовуються при кон'юнктивіті:

1. Листя алое деревовидного у вигляді екстракту або настою використовують зовнішньо у вигляді примочок при очних хворобах: блефаритах, кон'юнктивітах, пігментному реніте, помутнінні скловидного тіла та багато інших. ін

2. Суцвіття календули звичайної (іноді) у вигляді настоянки, розведеної теплою кип'яченою водою, використовують як примочки при блефариті, кон'юнктивіті і ячменях.
Настоянка: 25%-ва на 40 ° -70 "-ном спирті, розводять чайну ложку настоянки на 1 / 2 склянки окропу. Теплої сумішшю промивають очі.

3. Свіже маточне (бджолине) молочко у вигляді 2%-ного розчину у дистильованій воді використовують зовнішньо при глаукомі, кератиті, різних формах кон'юнктивіту, очних пошкодженнях, виразці рогівки і т.д.
Застосування: розчин фільтрують через фільтрувальний папір або чисте льняне полотно і використовують у вигляді очних крапель (по 2-3 краплі розчину на раз) або примочок 5-6 разів на день. На ніч краще робити примочки при опіках вік, рогівки і ранах.

4. Відцентровий мед у чистому вигляді або у вигляді 30%-ного розчину на дистильованій воді використовують зовнішньо при очних захворюваннях (катаракті, кератиті, кон'юнктивітах, скрофулезних ураженнях очей, виразках рогівки та ін.)
Застосування меду в чистому вигляді (як очної мазі), як правило, прискорює час зцілення, але при закладанні його в очі спочатку відчувається деяке печіння. І навпаки: біль, якщо вона була до застосування медової мазі, вщухає.
30%-ний розчин по 3 краплі в очі 2-3 рази на день. При запущених формах захворювань курс лікування триває 20-30 днів.

5. Траву або вся рослина очанки прямостоячої (очна трава) у вигляді настою використовують для примочок при запаленні очей, вік, очних мішечків, плямах на рогівці та ін захворюваннях.
Настій: 30-40 г сировини настоюють годину в 0,5 л окропу. Фільтрують через щільне лляне полотно, умочують ганчірочкою і прикладають на хворі очі або промивають їх теплим настоєм. Ефект лікування настає повільно, але лікування надійне.

6. Чистий прополіс у вигляді 1-2%-ного розчину у дистильованій воді і 3-5%-ної мазі на медової основі використовують зовнішньо для промивання і змазування очей при різних (особливо невизначеною етіології) захворюваннях очей - кон'юнктивіти різних етіології, блефарити, виразки рогівки та ін
Після промивання хворих очей цим розчином необхідно змащувати їх маззю на досить великий проміжок часу 1-2 рази на день. Ці препарати досить швидко зцілюють очні хвороби. .
Розчин: 1-2 г очищеного і подрібненого прополісу розчиняють шляхом прогріву і частого збовтування в 100 мл дистильованої води. Фільтрують через чисте льняне полотно і використовують зовнішньо.
Мазь: у 100 г прогрітого до +45 ° меду кладуть 3-5 г екстракту і парять близько 2 годин цю суміш, часто збовтуючи. У теплому вигляді фільтрують через лляне полотно або 2 шари марлі і до повного охолодження знову промішувати. Мазь готова.
Екстракт: до 10 г очищеного і подрібненого прополісу додають 10 г (мл) дистильованої води і поміщають цю суміш на кілька годин у водяну баню, періодично промешівая. Виходить каламутна рідина темно-коричневого кольору.

7. Пелюсток волошки синьої, квіток черемхи, трави герані лугової, суцвіть конюшини лугової (червоного), трави прострілу розкритого, трави воронячого ока - по 20 г.
Настій: ст.ложку збору настоюють 1-2 години в склянці окропу, проціджують через чисте льняне полотно. У теплому вигляді використовують для примочок при кон'юнктивітах і блефаритах.

8. Квіток бузини чорної, пелюсток волошки синьої, трави очанки прямостоячої - по 1 чайній ложці.
Настій; весь збір настоюють 1-2 години в склянці окропу, фільтрують через чисте льняне полотно і вливають в настій 15-20 крапель настоянки з плодів дурману (настойку 5%-ву на 40 ° -70 °-ном спирті розбавляють у співвідношенні 1: 10 теплою кип'яченою горілок, використовують зовнішньо, наполягають 7 днів), знову проціджують і цією сумішшю закопують і промивають очі, роблять теплі компреси па ніч при запаленні очей, нагноєннях і насувається більмо, особливо у золотушних хворих.
На латинице




Категорія: Нетрадиційна, народна медицина. | Додав: Genna (30.12.2010)
Переглядів: 1756 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Випадкове фото

Останнє на форумі...
Нехвороща: Розклад руху автобусів
Автор: Admin
Форум: Про Нехворощу
Дата: 15.01.2023
Ответов: 2
Незабаром вибори сільського голови....
Автор: sputnica
Форум: Про Нехворощу
Дата: 21.11.2022
Ответов: 6
Трава Нехворощ, що ж це за рослина така?
Автор: Admin
Форум: Про Нехворощу
Дата: 21.11.2022
Ответов: 10
Нетрадиційна медицина
Автор: Admin
Форум: Здоров'я
Дата: 21.10.2022
Ответов: 9
КОСТЯНЕЦЬКИЙ
Автор: initio
Форум: Родоводи нехворощан
Дата: 27.03.2021
Ответов: 9
Погода на сьогодні:

Курси валют
Друзі сайту
Наша кнопка:
Сайт села Нехвороща. Реферати, софт, розваги.

Код кнопки:


Крамниця-А Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Український козацький портал Личкове. Неофіційний сайт села. Історія, сучасність, фото


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Нехвороща © 2008-2025
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.