Печія - кислотний рефлекс, тобто частина травних соків, що є в шлунку, потрапляє зі шлунка по стравоходу в рот і викликає сильне печіння стравоходу і порожнини рота, що не мають захисту від шлункового соку, як шлунок. Рецепти народної медицини застосовуються при печії:
1. Кореневища аїру болотного у вигляді порошку приймають всередину при печії будь-якого походження. Приймають порошок по 0,2-0,6 г, запиваючи теплою кип'яченою водою.
2. Кору берези білої у вигляді золи з неї беруть при печії будь-якого походження. 1 / 2 чайні ложки цієї золи на прийом, запиваючи теплою кип'яченою водою.
3. Корінь тирличу жовтого у вигляді настою або настойки вживають при розладі діяльності шлунково-кишкового тракту і наполегливої печії. Настій: ст. ложку коренів настоюють 2 години в склянці окропу і п'ють по 1-2 ст. ложки настою 3-4 рази на день до їди. Настоянка: 50%-ная на 40 град. спирті, приймають по 30-40 крапель на 1 / 2 склянки теплої кип'яченої води 3-4 рази на день до їди.
4. Кореневища імбиру лікарського у вигляді настою приймають всередину при відчутті важкості в області шлунка, печії, нудоти і ін недугах. Настій: чайну ложку подрібнених кореневищ настоюють 2-3 години або ніч у склянці окропу і приймають по 2-3 ст. ложки настою.
5. Листя й кору карагани деревоподібної у вигляді настою приймають всередину при печії, захворюваннях печінки і головного болю. Настій: 1-2 ст. ложки сировини настоюють 1-2 години в склянці окропу і приймають по 1-2 ст. ложки настою 3-4 рази на день до їди.
6. Вугілля в порошку з тополі чорного (осокора) приймають всередину при печії, нудоті, хлорозе і нервових спазмах шлунка. Приймають по 1 / 2 чайної ложки порошку на прийом, запиваючи теплою кип'яченою води.
7. Плоди кропу пахучого у вигляді настою або порошку вживають при печії, нудоти і метеоризмі. Настій: 2-3 чайні ложки подрібнених плодів настоюють 2-3 години в склянці окропу і вживають по 2-3 ст. ложки настою 4-5 раз на день. Порошок з плодів приймають по 2-3 г (на кінчику ножа), запиваючи теплою кип'яченою водою при печії.
8. Яблучний оцет у вигляді розчину приймають всередину при печії, навіть тоді, коли і так проблеми з кислотністю в шлунку. Розчин: чайну ложку оцту розмішують з 1 / 2 склянки теплої кип'яченої води і приймають ковтками.
9. Кореневищ лепехи, кірки апельсина, кореня валеріана, трави трилисника, кореня тирличу, трави звіробою, трави сухоцвіту болотної, суцвіть пижма - по 20 г. Настоянка: весь збір наполягають 21 день у літрі вина (типу портвейн) в теплому місці. Фільтрують і приймають вранці натщесерце 2 ст. ложки і стільки ж перед сном при підвищеній кислотності зі здуттям, печією і запором. На латинице
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.