[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Поболтай-ка » ЖИТТЯ БЕЗ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ! (цікаво, хоч хтось з нас зможе стриматися у такий наш час...)
ЖИТТЯ БЕЗ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ!
МасяняДата: П`ятниця, 11.05.2012, 02:04 | Сообщение # 1
News Maker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 108
Репутація: 9
Статус: Offline
Виникло запитання обговорити дуже актуальну тему сьогодення!

А чи Ви відмовилися б від просиджування часу ВКОНТАКТІ чи на інших соціальних сторінках?
І чи важко це зробити сучасній людині? Обгрунтуйте свою відповідь.

Я особисто можу відмовитися. Якщо порахувати той час скільки ми витрачаємо, щоб переглянути сторінки та фотки інших людей, прочитати різні плітки та іншу нісенітницю, яка розміщена в соціальних мережах... і якщо припустити, що і без ТОГО всього ми раніше НОРМАЛЬНО жили... то порахувавши і порозмірковувавши можна дійти висновку, що воно нам не потрібно, як козі баян! Я за здоровий спосіб життя! За життя без соціальних мереж!

P.S. До речі, це не просто слова. Буду підкріплювати діями)


Повідомлення відредагував Масяня - П`ятниця, 11.05.2012, 02:06
 
sputnicaДата: П`ятниця, 11.05.2012, 09:35 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Масянька, я погоджуюсь з тобою повністю, та чомусь уже не має дня, щоб я не завітала в той же Контакт чи Однокласники(((.Розумію, що це не добре, та я думаю, це у мене тому, що я вдома і інколи хочеться порелаксувати, то я і сиджу. А ось вийду на роботу , то все зміниться- часу не буде стільки. Інтернет затягує і надовго...
 
AdminДата: П`ятниця, 11.05.2012, 15:51 | Сообщение # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
Із всього часу що я проводжу в інтернеті, соціальні мережі затягують десь на 10% максимум... Якщо я туди заходю, то просто глянути чи ніхто нічого не написав, я дуже рідко читаю новини там і все таке інше...

Quote (Масяня)
P.S. До речі, це не просто слова. Буду підкріплювати діями)

Хочеш видалитись звідти? Навіщо? Ти візьми просто заходь туди не так часто. Використовуй їх лише в корисних цілях, а не в розважальних. Вони потрібні, так як через них можна з людьми підтримувати звязок, які на дуже далекій відстані, з однокласниками, і т.д.


Админ спит - значит, система работает!
 
МасяняДата: Неділя, 13.05.2012, 00:34 | Сообщение # 4
News Maker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 108
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (Admin)
Хочеш видалитись звідти? Навіщо?


Ні, я не видаляюсь. Просто не заходжу і раджу всім іншим! Реальне життя цікавіше! І не треба марно втрачати всій дорогоцінний час!

cap
 
МасяняДата: Неділя, 13.05.2012, 00:50 | Сообщение # 5
News Maker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 108
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (sputnica)
.Розумію, що це не добре, та я думаю, це у мене тому, що я вдома і інколи хочеться порелаксувати, то я і сиджу


Так ти релаксуй якось "реальніше". Наприклад книжку цікаву почитай або зустріч признач зі своїми однокласниками. Мережа не єдиний вихід для спілкування!
Ось раніше ще років 10 тому... жили люди і бачились з тими хто далеко живе. А зараз...тьфу...набрав в скайпі чи написав повідомлення і все! Еее ні! Не все... далеко не все! yes
 
sputnicaДата: Неділя, 13.05.2012, 15:06 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Quote (Масяня)
Так ти релаксуй якось "реальніше". Наприклад книжку цікаву почитай

Реальніше не досить часто виходить, ))) З однокласниками я спілкуюсь частенько "реально", бо половина з них залишилась в селі та і куми мої))), а з тими , що рідко бачимось, то в цьому допомагає нет smile . А ще одна проблема, що я досить "домашня" людина, люблю побути на самоті, і тому ось так виходить.
Масяня, я зараз в основному і книги в електронному виді читаю, то можу сказати лиш одне:ІНЕТ - ШКІДЛИВА ШТУКА, ТА МИ ВЖЕ БЕЗ НЬОГО НЕ МОЖЕМ, як і без мобільного телефону.
Звісно він не передає почуття і емоції, які ти отримуєш при зустрічі з друзями чи рідними, але інколи це все ж таки єдиний спосіб зустрічі, хоч і віртуальної!
 
МасяняДата: П`ятниця, 18.05.2012, 08:15 | Сообщение # 7
News Maker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 108
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (sputnica)
я зараз в основному і книги в електронному виді читаю, то можу сказати лиш одне:ІНЕТ - ШКІДЛИВА ШТУКА, ТА МИ ВЖЕ БЕЗ НЬОГО НЕ МОЖЕМ, як і без мобільного телефону.
Звісно він не передає почуття і емоції, які ти отримуєш при зустрічі з друзями чи рідними, але інколи це все ж таки єдиний спосіб зустрічі, хоч і віртуальної!


Ти маєш рацію, але все ж кожен вибирає, що йому краще.

Я особисто знаю людей, які в нЕті не сидять, мають цікаве та насиченіше життя ніж інші (ті, що не вилазять звідси!).
Кожному своє!
 
sputnicaДата: П`ятниця, 18.05.2012, 11:54 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Quote (Масяня)
Я особисто знаю людей, які в нЕті не сидять, мають цікаве та насиченіше життя ніж інші (ті, що не вилазять звідси!). Кожному своє!


Я поєдную і те і інше))
 
Форум » Різне » Поболтай-ка » ЖИТТЯ БЕЗ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ! (цікаво, хоч хтось з нас зможе стриматися у такий наш час...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Нехвороща © 2008-2024