[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Різне » Інтернет » СВОБОДНЫЙ "INTERNET" !!! (На "Киевстаре новая супер-услуга !!!)
СВОБОДНЫЙ "INTERNET" !!!
alibabaevichДата: Середа, 12.01.2011, 15:01 | Сообщение # 31
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (sputnica)
1000 гривень,вроді

ООО, так вам разом з інтернетом проводять систему ядерної атаки на Ізраїль з супутниковим наведенням, та встановлюють спец обладнання для запуску шатлів... wacko

P.S. Точка доступу wi-fi коштує близько 250-300 грн. А більше нічого і не потрібно (хіба що прямі руки того, хто буде налаштовувати) smile

 
AdminДата: Середа, 12.01.2011, 15:17 | Сообщение # 32
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 713
Репутація: 11
Статус: Offline
alibabaevich, Може ти підключеш? smile Привезем, відвезем, накормем, напоєм, ну все як положено... smile

Админ спит - значит, система работает!
 
alibabaevichДата: Середа, 12.01.2011, 22:08 | Сообщение # 33
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 1
Статус: Offline
Тут справа не в тому, хто налаштує. Обладнання ж то не моє, і антена вай-фай (яка стоїть у вас на горі, теж не моя). От хазяїни цього обладнання наживаються, встановлюючи таку суму підключення, як на мене необгрунтовано високою (вони в своєму роді монополісти на ринку інтернет-послуг Нехворощі biggrin , а тому виходу в людей нема, і платять такі гроші)

Додано (12.01.2011, 22:08)
---------------------------------------------
За новою інформацією тут використовуються потужні точки доступу, які набагато дорожче коштують, ніж звичайні
Треба попитати людей, які вже підключились. Якщо працює без збоїв, то раджу підключатись. Ціна на підключення правда кусюча... Але ж скільки відкривається можливостей: торент, скайп, онлайн-відео і т.д. wink

Повідомлення відредагував alibabaevich - Середа, 12.01.2011, 22:12
 
sputnicaДата: Середа, 12.01.2011, 22:35 | Сообщение # 34
Генерал-лейтенант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 584
Репутація: 14
Статус: Offline
Попитаєм!!!Дякую за пораду!!!!
 
Форум » Різне » Інтернет » СВОБОДНЫЙ "INTERNET" !!! (На "Киевстаре новая супер-услуга !!!)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Нехвороща © 2008-2024