Корневіща аїру болотного у вигляді настоянки або настою застосовують для полоскання рота при зубному болі, альвеолярної Піоро та ін видах розпушення ясен, при поганому запаху з рота. Настоянка: 30%-ва на 70 ° -40 °-ном спирті, змочують нею ватку і кладуть на хворий зуб, біль проходить досить швидко. Настій: 30%-ний, в теплому вигляді використовують для полоскання рота при мн. недугах.
Запори - повільне просування вмісту товстого кишечника і рідкісне його спорожнення: 1-2 рази на тиждень, іноді рідше. Це не хвороба, а симптоми багатьох захворювань. Підраховано, що в США щорічно витрачається 57 млн. дол на лікування закрепів і поганої роботи кишок. Існують дві головні причини цього захворювання. Перша - ослаблена моторна функція товстого кишечника. Друга - порушення нервово-м'язової координації.
1. Порошок з кореневищ лепехи болотного жують або настоєм кореневищ полощуть рот, Траву барвінку малого у вигляді настою використовують для полоскання рота при поганому запаху. Настій довільної концентрації.
Желтуха. Деякі люди відносять до жовтяниці всі захворювання печінки, але медики-професіонали їх чітко розрізняють. Часті причини жовтяниці - неправильна дієта, інфекції, розлиття жовчі і алкоголізм.
Діабет. Людина страждає на цю хворобу, коли підшлункова залоза не справляється з функцією виділення речовини, званого інсуліном, яке сприяє використанню цукру в організмі. У результаті відбувається надмірний вихід цукру з сечею. Захворювання можна контролювати, але до теперішнього часу не знайдено дієвого лікування.
Ріппа - респіраторне захворювання, що протікає з явищами загальної інтоксикації (підвищення температури, загальна слабкість, головний біль, іноді нудота та ін.) Збудник грипу - вірус, який розмножується в слизовій оболонці дихальних шляхів.
Грижа. Розрив - поширене визначення цієї хвороби. Вона характеризується випинанням органу, зазвичай частини кишечнику, внаслідок розриву в черевній стінці. Грижа - це хвороба, при якій відбувається випадання внутрішніх органів з порожнини, де вони розташовані, через дефекти в стінці цієї порожнини. Часто зустрічаються черевні грижі, хоча різновидів їх багато.
Головні болі. Часто дуже важко, а іноді і неможливо визначити джерело головного болю. Це швидше не хвороба, а симптом якогось захворювання, і може викликатися різними, часто дуже складними причинами. Офіційна медицина розробила багато різних систем класифікації цих причин, найпростіша включає двісті випадків механічного, токсичного і функціональної дії.
Плоди актинідії гострої або коломікта (кишмиш) приймають всередину як противоглистное засіб. З'їдають 1-2 склянки плодів натщесерце. Насіння кавуна столового (при відсутності гарбузових) використовують як противоглистное засіб. Приймають насіння кавуна приблизно так, як насіння гарбуза (див. нижче).
У разі передруку матеріалів посилання на на сайт www.nekhvoroscha.at.ua обов'язкове.
Адміністрація сайту не несе відповідальність за додані користувачами матеріали на сайт.
Сайт оптимізовано для перегляду з роздільною здатністю 1024x768 і більше, браузером FireFox або Opera.